6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Снимката на „смртта“ брои милиони: Фудбалер на руски клуб тренираше во изолација па почина (ВИДЕО)

  Фудбалерот на рускиот фудбалски клуб Локомовитв, 22-годишниот Инокентиј Самохвалов, почина за време на индивидуалната тренинг сесија во самоизолација.

  Тој постави видео од неговиот тренинг во изолација на социјалните мрежи, непосредно пред да умре, а по веста дека починал, „видеото од смртта“ брои милиони прегледи.

  Самохвалов бил фудбалер на Локомотив, оставајќи ги зад себе сопругата и синот, се наведува на веб-страницата на клубот.

  Според руските медиуми, причина за смртта се верува дека е срцев удар.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.