6 C
Skopje
среда, октомври 5, 2022

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ЉУБОВ И СЕКС

  ШТО ДА ПРАВАМ? Бремена сум со бившиот кој ме изневеруваше: Сега не можам да издржам и не го сакам во својот живот

  Таа дозна дека е бремена неколку недели по раскинувањето со нејзиниот поранешен дечко „Бевме заедно нешто повеќе од две години и тој цело време се...

  Мојот живот е полош од смртта, секој ден се молам на Бога да ме земе

  Ве замолувам да останам анонимена, бидејќи ако мојот сопруг дознае дека сум ти пишал, нема да има живот за мене. Не дека сега има......

  Тажно писмо на една швалерка: 10 години те чекав да се разведеш, а ти не знаеше дека твојата жена…

  Како тајни љубовници, имавме успони и падови. Страст и неисполнети ветувања. На крај се случи: ја остави својата жена. А јас го пакувам куферот....

  Безгрешно зачнување: Девица родила бебе, тврди дека никогаш не допрела маж

  За такво чудо не сме слушнале уште од Библијата - безгрешно зачнување! Новинските хроники експлодираа со веста за бремена млада жена која тврди дека...

  Како навистина изгледа работа на суперјахтите на милијардери

  Повеќето од екипажот на работата гледаат како начин да заработат пари за во иднина, па затоа ги преплавуваат лудите побарувања на богатите, осаменоста и...

  Дозна дека девојката го изневерува, подготви видео во живо што ја гледаа повеќе од 20 милиони луѓе (ВИДЕО)

  овеќе од 20 милиони луѓе го гледаа како се ослободува од преteryуба! Повеќето корисници на социјалните мрежи испратија искрени честитки до главниот лик. На социјалните...

  Отишол на врата кај љубовницата, му отворила неговата сопруга (ВИДЕО)

  Лесли (25) од Бојси во САД и нејзиниот година дена постар сопруг Коди станаа хит на интернет уште пред неколку години. Имено, снимката која станала...

  Невестата спиела со идниот свекор пред свадбата, нема да ви се верува што се случило после два месеци…

  Еден млад човек по име Џејк одлучи да им открие што им се крие во срцето на своите следбеници во социјалната платформа ТикТок. Американецот...

  Се омажи на 16 за 34 години постар актер, а тој изгуби сè поради неа: Потоа го „шутна“, сега ужива и го покажува прекрасното...

  Папараците неодамна ја уловија старлетата и инфлуенсерка Кортни Стоден на луксузна јахта во Калифорнија, а атрактивната дама ги привлече воздишките на минувачите во тесен...

  ПРЕПОРАЧАНО

  Исповед на една мајка со дете болно од Аутизам: Зошто Марио не зборува, зошто лелека така …?

  Скопјанката Весна е мајка на две деца, таа раксажува за своето второ дете на кое му е дијагностициран аутизам.Само до пред три години не...

  Се вработив во Германија како доктор и за прв пат почувствував како изгледа нормален живот

  Д-р Немања Јоловиќ (37) ја напушти Србија во 2014 година и замина во Германија за да работи. Пред тоа, тој безуспешно се обидуваше скоро...

  Свекрва ми ги однесе чизмите на гробишта – ќе ви се слоши кога ќе ја дознаете причината

  Се врати Миле од работа па му раскажав што се случи. И нему не му се веруваше. Сепак, мајка му е… Од првиот ден ме...