6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Сопругот бил на пат: Родила црнче и рекла дека забременила од 3Д филм за возрасни

  Џенифер Џонсон од САД тврди дека забременила додека гледала 3Д порно филм. Изјавила дека нема друго логично објаснување за тоа дека родила црно дете, а таа и сопругот се белци.

  Нејзиниот сопруг Ерик Џонсон служел војска во Ирак во времето кога детето било зачнато, а и тој исто така е белец. Откако се вратил сопругата му признала дека гледала порно филм со пријателите во Њујорк па после месец дена почувствувала мачнина и повраќање и дознала дека е трудна. Бебето личело на порно актерот од фимот кој бил црнец.

  “Ситуацијата е сомнителна, но 3Д фимовите се мошне реалистични. Се е можно со денешнава технологија“, изјавил сопругот Ерик, а ние ве прашуваме дали сте виделе поголем дебил?

  Џенифер изјавила дека нејзиниот брак е разнишан, но нејзиниот сопруг знае дека му е верна. Ветила дека повеќе нема да гледа порно филмови, барем не во 3Д… ?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.