6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Никогаш веќе нема да капне капка на шпоретот додека правите ручек – има трик

  Постои еден лесен и едноставен трик за никогаш повеќе да не ви истече ручекот од тенџере откако ќе зоврие.

  Имено, се што треба да направите е да земете една дрвена лажица за мешање да ја ставите на средина додека врие смесата во тенџерето и со тоа нема да падне никапка на шпоретот.

  Така и ручекот ќе остане цел и нема да се мачите да чистите дамки.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.