6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Наишла на изгубен куфер во парк а кога го отворила се шокирала (ФОТО)

  Ако случајно, шетајќи во парк наидете на изгубен куфер, сигурно ќе помислите дека некој турист го загубил и ќе го отворите.

  Истото се случило на Сара Баумер, кога шетајќи во парк нашла куфер и го отворила. Внатре нашла нешто сосема неочекувано.Имало 12 црни мали мачиња штотуку родени.

  Некој ги напуштил и решил да ги стави во куфер, каде лесно можеле да умрат.

  Сара ги одвела на ветеринар, ги нахранила и им дала вода. Мачињата биле во добра состојба, па таа решила да ги задржи додека да им најде дом, а оној што ги напуштил сеуште не е најден.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.