6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Ужасна глетка – во познат ресторан камерите „уловиле“ што се се мота по храната

  Гостите во еден познат американски ресторан биле згрозени после снимката која се појавила на интернет во која се гледа како глувци претрчуваат преку лепчињата за хамбургер.

  Поради тоа угостителскиот објект во Вилмингтон привремено е затворен од санитарната инспекција пораи очигледна наезда на глодари.

  Истрагата е покрената кога на Фејсбук е поставено видео од глушец кој се наоѓа во лепчињата. Освен тоа, забележани се глодари на подот, кај машината за мраз и кутијата за сируп, во оставата и другите делови од објектот, наведено е во извештајот на инспекцијата.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.