6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ФОТО: Полицијата во Холандија е најдобриот пријател на граѓаните!

  Ова беа зборовите на очевидците за неверојатниот гест од полицаецот на фотографиите.

  Човек, од редовите на полицијата во Холандија пристигнал на место каде жена била удрена од автомобил и се погрижи жената да може да остане во иста положба додека да дојде брзата помош.

  Тој легна на земја и се погрижи таа да се потпре на неговото тело со цел да може полесно да ја дочека брзата помош, гест кој ретко можеме да го видиме кај нас.

  Поврзано: ФОТО: Уште еден доказ дека полицијата во Холандија е најдобриот пријател на граѓаните!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.