6 C
Skopje
среда, декември 6, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Среќна вест: Шумахер се разбудил од кома и ја препознал сопругата

  Легендата на Формула 1. Михаил Шумахер се разбудил од кома, по кобната несреќа која се случи на 29. декември, потврди семејството, пренесоа медиумите.

  Неговото семејство се заблагодари за поддршката и молитвите на сите.

  Тој ја познал неговата сопруга кога се разбудил од кома по несреќата која ја доживеа за време на скијањето на француските Алпи.

  Извор: Press24.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.