6 C
Skopje
понеделник, август 8, 2022

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Бидете внимателни со вашите сметки во Грција! Лажат (ФОТО)

  Балканка решила да ги предупреди нашите граѓани за шеми кои се прават во рестораните во соседна Грција. Таа прецизира дека кога им дале забелешка...

  (ВИДЕО)ОВАА МАЧКА ЧУВСТВУВА КОГА НЕКОЈ ЌЕ УМРЕ! Она што го прави пред пациентот да го напушти домот за стари лица, го крши срцето!

  Восхитувачка е приказната за мачорот Оскар, жител на дом за стари лица во Америка. Велат дека мачките се суштества на темнината и на „оној свет“....

  Татkото бил „презафатен“ со мобилниот за да го погледне синот – 2 минути подоцна ја сфатил својата грешка

  Технологијата ни даде неверојатни можности за комуникација кои беа научна фантастика со децении. Технологијата, а особено телефоните, не поврза и не раздели повеќе од...

  Мајката го оставила момчето (3) на гробишта, но Господ се погрижил за него

  Бог е секогаш со нас. Тој нè чува и бдее над сите околу нас. Така тој се грижел за 3-годишно момче кое мајка му,...

  ПИСМО ОД ЧИТАТЕЛ: Ја обожавам жена ми, но интимните односи со нејзината сестра се супер!

  Понекогаш животот е чуден и предавствата демнат насекаде. Колку и да живеете со мислата дека се познавате себеси и личноста во која сте се заљубиле, секогаш излегува дека сте живееле во заблуда. Денес еден човек ќе ни ја раскаже својата приказна, која никој не знае каде ќе го однесе. Станува збор за многу љубов, жежок се кс и неочекувано предавство, за кои можеби никој не треба да учи:

  „ Мојата сопруга и јас сме заедно 5 години а во 4 од нив не престанувам да спијам со нејзината сестра. Јас дури и го направив тоа на нашата прва брачна ноќ.

  Јас имам 29, жена ми 27 а сестра и 25. Со сопругата веќе имаме 3-годишно дево јче. Ситуацијата е во најмала рака комплицирана и се започна со само една пијачка.

  Ние тројца се собравме дома да поминеме време заедно и се напивме неколку пијачки. Меѓутоа, жена ми беше изморена и си легна а ние отворивме уште едно шише вино и продолживме да разговараме.

  Не добивајте погрешен впечаток – ја обожавам жена ми, но нејзината сестра е некако поинаква. Таа е многу секс и, со убаво обликуван прекрасен зад ник и отсекогаш ме привлекувала. Така таа вечер, од збор до збор, само се бакнавме. Беше толку возбудливо! Така почнавме да имаме односи… Ова продолжи да се случува во следните месеци и не помина долго пред да почнам да мислам дека можеби сум со погрешна сестра . Но, се случи жена ми да забремени и јас решив да останам со неа и да ја прекинам врската со нејзината сестра.

  Се беше готово, но односот меѓу нас беше толку жежок што никогаш не престанавме. На денот на нашата венчавка, мојата сопруга беше веќе 6 месеци бремена, па беше многу уморна по церемонијата и си легна рано, штом заврши целата прослава. И тогаш го направив тоа со нејзината сестра. Повторно. И на нашата прва брачна ноќ…

  Сега жена ми е бремена со нашето второ детенце, а јас продолжувам со моето лудо флертување… Се чувствувам ужасно виновен, но не можам да престанам. Секој пат кога ќе си кажеме дека повеќе нема да спиеме заедно, завршуваме со тоа.

  Што мислиш? Што треба да направи овој човек? Зарем овие скандали не се меч со две острици и еден ден ништо нема да тргне наопаку и сите ќе дознаат за предавството?

  Latest Posts

  Бидете внимателни со вашите сметки во Грција! Лажат (ФОТО)

  Балканка решила да ги предупреди нашите граѓани за шеми кои се прават во рестораните во соседна Грција. Таа прецизира дека кога им дале забелешка...

  (ВИДЕО)ОВАА МАЧКА ЧУВСТВУВА КОГА НЕКОЈ ЌЕ УМРЕ! Она што го прави пред пациентот да го напушти домот за стари лица, го крши срцето!

  Восхитувачка е приказната за мачорот Оскар, жител на дом за стари лица во Америка. Велат дека мачките се суштества на темнината и на „оној свет“....

  Татkото бил „презафатен“ со мобилниот за да го погледне синот – 2 минути подоцна ја сфатил својата грешка

  Технологијата ни даде неверојатни можности за комуникација кои беа научна фантастика со децении. Технологијата, а особено телефоните, не поврза и не раздели повеќе од...

  Мајката го оставила момчето (3) на гробишта, но Господ се погрижил за него

  Бог е секогаш со нас. Тој нè чува и бдее над сите околу нас. Така тој се грижел за 3-годишно момче кое мајка му,...

  АКТУЕЛНО

  Бидете внимателни со вашите сметки во Грција! Лажат (ФОТО)

  Балканка решила да ги предупреди нашите граѓани за шеми кои се прават во рестораните во соседна Грција. Таа прецизира дека кога им дале забелешка...

  Татkото бил „презафатен“ со мобилниот за да го погледне синот – 2 минути подоцна ја сфатил својата грешка

  Технологијата ни даде неверојатни можности за комуникација кои беа научна фантастика со децении. Технологијата, а особено телефоните, не поврза и не раздели повеќе од...

  Мајката го оставила момчето (3) на гробишта, но Господ се погрижил за него

  Бог е секогаш со нас. Тој нè чува и бдее над сите околу нас. Така тој се грижел за 3-годишно момче кое мајка му,...

  (ЦЕЛА ПРОЦЕДУРА) Бугарски пасош: Трендот не запира, како најлесно до него?

  Не запира бранот на граѓани кои речиси секојдневно се упатуваат кон соседна Бугарија . Причината-бугарски пасош. Бројките рушат рекорди а источниот регион и градот Делчево и...

  Исповед на еден гастербајтер: Кога доаѓам дома летото, секогаш ми се случа ова

  Старото „БМВ“, кое го купив половно и го чувам во гаража од минатото лето за посетата на татковината, бидејќи на работа во Германија одам...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.