6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Дознајте кои два хороскопски знаци не знаат да лажат?

  Проверете дали сте меѓу нив…

  lazenje

  Стрелец

  Стрелците се многу добри и искрени луѓе. Освен тоа, многу се великодушни. Единствена мана им е што знаат понекогаш да ги преувеличат своите авантури, но не од злоба, туку за да го забавуваат друштвото.

  Она што на многумина не им се допаѓа е што стрелците ја кажуваат вистината дури и кога не е убава.

  Овен

  Тие секогаш го кажуваат тоа што го мислат, но пред сè затоа што се импулсивни. Многу се енергични, но таа енергија не ја трошат на лажење.

  Понекогаш нивната искреност предизвикува болка кај другите луѓе, а понекогаш и самите овни жалат поради своите зборови. Сепак, искреноста е нивната најголема доблест.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.