6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Закажала состанок со терапевт за масажа. Кога се вратил мажот дома ја пронашол сопругата убиена

  Во предградието на руската престолнина една жена е пронајдена мртва во стан, легната на подот со врзани раце. Несреќата се случила во Реутов.

  Како што стана познато од извештаите на агенциите, сопругот го пронашол нејзиното тело кога се вратил дома.

  Според прелиминарните податоци, осомничен за убиството е терапевт за масажа кој дошол на терапиjа во куќата на жртвата.

  Дошол по нарачка и додека ја масирал слушнал клиентката како се жали од нејзиниот сопруг, пишува Блиц.

  Потоа се надевал дека масажата ќе ја замени со интимни игри, но таа одбила и ја задавил жртвата.
  Сопругот ја нашол сопругата гола.

  Претходно беше објавено дека во Новосибирск пијани другари убиле пријател поради пијалок, а телото го сокриле во торба. Соучесниците се веќе уапсени.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.