6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Вардарци со чартер лет попладнево пристигнуваат во Скопје

  Европскиот шампион Вардар попладнево околу 16 часот и 15 минути треба да слета на аеродромот во Скопје.

  Според првичната агенда „црвено-црните“ требаше околу полноќ да се вратат од Келн со редовна линија, но плановите се променија и тие ќе летаат назад со чартер.

  Пречек ќе има прво на аеродромот, а потоа и на плоштадот „Македонија“.

  МИА

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.