6 C
Skopje
сабота, јули 2, 2022

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ИСКРЕНОСТ- ПИСМО ОД МАЛО МОМЧЕ: ДРАГИ МАМА И ТАТО, ЗНАМ ДЕКА И ВИЕ СТРАДАТЕ

  Неговите родители се разведуваат, а тој одлучи на најдобар начин да ги потсети дека не страдаат само тие, туку и тој, нивното дете. Покажувајќи...

  Девојка ми ме ИЗНЕВЕРУВАЛА со дедо ми! Остатокот од приказната е уште ПОШОКАНТЕН (Видео)

  Некогаш од најблиските луѓе доживуваме најголемо предавство. Токму тоа му се случило на ова момче кое својата приказна ја раскажало на ТикТок и тоа низ...

  Еве како ја уништив љубовта на еден МАЖ: По 12 години брак, тој реши да замине. Не можеше повеќе да издржи!

  Ќе ти кажам што направив за да престане да ме сака. Се разбира, го направив тоа потполно несвесно Ние бевме во брак 12 години, а...

  Кога некој ве навредува, само кажете му 1 збор: Моќниот трик на Сигмунд Фројд – еве како да ја разоружате личноста која ве навредува

  Сигмунд Фројд рече дека ако некое лице не е грубо, нема проблеми и сите го сакаат, најверојатно умрел. Ова значи дека не можете да...

  Бразилката која беше со Болт: Интимните делови му се просечни

  Бразилката Џејди Дуарте (20), која стана славна преку ноќ, откако нејзините слики во која е заедно в кревет Јусеин Болт, за лондонски Daily Mail, открива како завршила со славниот атлетичар.

  bolt_studentka

  Дуарте, која е сопруга на убиен нарко бос со кого има две деца, рекла дека го Болт го запознала во еден ноќен клуб во Рио де Жанеиро. Обезбедувањето на Болт ја повикало да дојде кај него во ВИП делот, а иако таа тврдеше дека не знаеле кој е тој, за Daily Mail рекла дека веднаш го препознала, бидејќи нејзината мајка редовно ги гледала неговите трки.

  „Зошто не одиш со него, па тој е Јусеин Болт, ми рекоа луѓето од обезбедувањето. На крајот двајцата чекавме такси, тој ми се насмевна и ја направи позата со која ги прославува победите. Тогаш решив да му се препуштам. Влеговме во таксито и тој ме бакна“, рекла Дуарте.

  Таа очекувала дека ќе одат в хотел, но Болт ја одвел во олимпиското село, откако успеал да го избегне обезбедувањето во селото, каде никој не смеел да влезе по 21 часот.

  Бразилката открила дека комуницирале преку апликацијата на Google за преведување.

  „Влеговме во собата, која беше уредна, но креветите беа мали. Ја пушти песната на Ријана Work, мислам дека тоа сака да го слуша за време на сексот. Тој има тело на шампион, но неговите интимни делови се просечни. Очекував дека се брзо ќе заврши, но не беше така. Никогаш не сум имала побавен секс. Траеше околу 40 минути, потоа неколку минути се одморивме, а потоа повторно имавме секс. Откако завршивме се сликавме и слушавме музика, се до девет часот наутро, потоа ми даде 100 евра за такси“.

  Дуарте рекла дека не и го оставил телефонскиот број, но ветил дека повотрно ќе ја побара на 7.септември кога во Рио де Жанеиро ќе започнат параолимписките игри.

  Џејди потоа сликите ги поделила на Whatsapp, кои стигнале до еден бразилски таблоид кој веднаш ги објавил.

  Болт не се појави на церемонијата со која беа затворени ОИ, туку заминал за Лондон, каде беше „уловен“ од папараците како заминува в хотел со две девојки.

  Latest Posts

  ИСКРЕНОСТ- ПИСМО ОД МАЛО МОМЧЕ: ДРАГИ МАМА И ТАТО, ЗНАМ ДЕКА И ВИЕ СТРАДАТЕ

  Неговите родители се разведуваат, а тој одлучи на најдобар начин да ги потсети дека не страдаат само тие, туку и тој, нивното дете. Покажувајќи...

  Девојка ми ме ИЗНЕВЕРУВАЛА со дедо ми! Остатокот од приказната е уште ПОШОКАНТЕН (Видео)

  Некогаш од најблиските луѓе доживуваме најголемо предавство. Токму тоа му се случило на ова момче кое својата приказна ја раскажало на ТикТок и тоа низ...

  Еве како ја уништив љубовта на еден МАЖ: По 12 години брак, тој реши да замине. Не можеше повеќе да издржи!

  Ќе ти кажам што направив за да престане да ме сака. Се разбира, го направив тоа потполно несвесно Ние бевме во брак 12 години, а...

  Кога некој ве навредува, само кажете му 1 збор: Моќниот трик на Сигмунд Фројд – еве како да ја разоружате личноста која ве навредува

  Сигмунд Фројд рече дека ако некое лице не е грубо, нема проблеми и сите го сакаат, најверојатно умрел. Ова значи дека не можете да...

  АКТУЕЛНО

  Таа има 21, тој 54: „Сите мислат дека сум со него поради пари“ но незнаат дека

  Можеби звучи како клише, но да, возраста е само бројка, а оваа Американка, која својата слава ја стекна со споделување видеа со своето 33...

  Ја додадов на Фејзбук за да ја прашам: ”Каде си мила мамо и зошто ме остави?”, но ме блокира

  Животната приказна на Малиот Дејан ќе ви го скр ши срцето. Додека неговите врсници се грижат какви телефони или патики имаат, едина есетгодишниот Дејан...

  Секојдневно го јадеме ова, а никој не знае колку всушност е штетно за нашиот мозок

  Може да се каже дека и птиците на гранка знаат дека солта е еден од главните фактори за висок крвен притисок, а новото истражување...

  Замина во Германија, па најде швалерка и реши да ја остави сопругата од Македонија – она што му го направи ги воодушеви сите

  Оваа приказна многумина ќе остави во шок кога ќе видат колкава може да биде одмаздата на една жена која била оставена по многу години...

  Тој муслиман, таа христијанка – по 30 години тие дознаа дека се брат и сестра

  Животот на овие простори сам по себе е необичен и комплексен, не баш вообичаен. Просечен Балканец во својот бурен животен век има голема можност...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.