6 C
Skopje
среда, февруари 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Секс кој мора да го испробате пред 30 година

  Сте се запрашале ли некогаш колкаво е вашето сексуално искуство споредено со искуствата на другите жени?

  Ако сметате дека не е доволно богато, еве неколку работи кои мора да ги пробате до својата 30-та година…

  Секс на табу место

  Без разлика дали на страстите ќе им подлегнете во старата соба, во куќата на вашите родители или на столот во неговата канцеларија после работното време, одберете место кои ви се чини доволно еротично, така што ќе се чувствувате „злобно“ заради тоа што го правите.

  Сами пружете си оргазам

  Што повеќе сте вешти сами себеси да си пружите оргазам, толку подобро ќе знаете што точно ве возбудува, па ќе знаете што да му покажете на партнерот.

  Игра на улоги

  Може ви звучи како излитена фора, но доколку одберете добри улоги, оваа игра може прилично да ви го загрее сексуалниот живот. Можностите за избор се непресушни и постои повеќе од доволно простор за да ги остварите.

  Гледајте порно

  Иако сеуште се смета дека за порно филмовите првенствено се заинтересирани мажите, факт е дека огромен број на жени ги сакаат. Порно филмовите се одлични при мастурбација, а во сексот со партнерот ќе ви даде нови идеи што може да ги испробате.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.