6 C
Skopje
среда, март 22, 2023

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Секоја вечер се будите во исто време – Еве што значи – Ако се разбудите во 3 – тажни сте, ако се разбудите во

  Досега сигурно многу пати сте прочитале дека духовната состојба и физичкото здравје се поврзани едно со друго. Но, традиционалните кинески методи и учења посветуваат посебно...

  Индиското момче пророк предвидува нови неволји за луѓето, од јули до август ќе има нешто многу сериозно

  Познатиот астролог-предвидувач Абигејл Ананд од Индија бил обичен тинејџер. Но, тогаш тој се заинтересирал за астрологијата и неговите предвидувања станале навистина пророчки. Младиот човек ја...

  Исповед на очајна сопруга: Маж ми изневерува со братучедка ми и не знам што да правам

  Месец дена сум во хаос. Сè тргна наопаку од моментот кога за прв пат дознав дека братучедка ми има нешто повеќе со мојот сопруг...

  Спаси човечки живот: Древен кинески трик ги спасува луѓето по мозочен удар!

  Игла може да го спаси животот на пациент со мозочен удар. Овој совет е од кинески професор. Чувајте игла или игла за шприц во вашата...

  14 работи кои на мажите им се вртат во глава додека имаат секс!

  Живееме во општество во кое жените имаат многу несигурности во врска со сексот. Како изгледаат, дали им се познава целулитот, дали го возбудуваат мажот, дали се здодевни, како мажот ќе ги гледа по сексот и слично.

  За мажите се има мислење дека се доминантни, знаат што сакаат и очекуваат од партнерката и дека знаат како да ја задоволат. Но, и мажите имаат свои несигурности и тие се оптоварени со очекувањата дека мораат да бидат искусни и дека мора секогаш да знаат што прават.

  Ова се работите кои најчесто им се вртат во глава додека имаат секс:

  1. Дали и е грижа за моите влакна? Можеби ги имам на места каде што не сака да ги имам, а ги немам таму каде што би сакала да ги имам.

  2. Што мисли за мојот пенис? Дали мисли дека е мал, преголем, тенок, смешен?

  3. Забележува ли колку сперма излегува од мене? Дали би сакала повеќе или помалку?

  4. Како изгледам кога доживувам оргазам? Дали правам чудни гримаси? Како звучам кога го достигнувам врвот?

  5. Дали и пречи што толку се потам?

  6. Дали ќе се навреди ако и зборувам перверзни работи? Дали ќе ја олади или возбуди?

  7. Дали глуми дека доживува оргаам? Што ако сум лош во кревет и жените секогаш глумат дека свршуваат?

  8. Се надевам дека нема да ме фати грч. Ако ме фати, се надевам дека нема да забележи.

  9. Дали таа ужива во позите во кои најчесто имаме секс? Дали треба да ја прашам кои пози највеќе ги сака?

  10. Дали имам непријатен здив?

  11. Дали сексот трае предолго или прекратко? Што ако и е напорно?

  12. Дали и пречи тоа што не сум набилдан? Дали мисли дека сум чудно граден?

  13. Дали таа би сакала сосема да сум издепилиран?

  14. Се прашувам за што размислува за време на сексот. Ужива или едвај чека да заврши?

  Latest Posts

  Секоја вечер се будите во исто време – Еве што значи – Ако се разбудите во 3 – тажни сте, ако се разбудите во

  Досега сигурно многу пати сте прочитале дека духовната состојба и физичкото здравје се поврзани едно со друго. Но, традиционалните кинески методи и учења посветуваат посебно...

  Индиското момче пророк предвидува нови неволји за луѓето, од јули до август ќе има нешто многу сериозно

  Познатиот астролог-предвидувач Абигејл Ананд од Индија бил обичен тинејџер. Но, тогаш тој се заинтересирал за астрологијата и неговите предвидувања станале навистина пророчки. Младиот човек ја...

  Исповед на очајна сопруга: Маж ми изневерува со братучедка ми и не знам што да правам

  Месец дена сум во хаос. Сè тргна наопаку од моментот кога за прв пат дознав дека братучедка ми има нешто повеќе со мојот сопруг...

  Спаси човечки живот: Древен кинески трик ги спасува луѓето по мозочен удар!

  Игла може да го спаси животот на пациент со мозочен удар. Овој совет е од кинески професор. Чувајте игла или игла за шприц во вашата...

  АКТУЕЛНО

  Трагедија дома: Два питбула уби ле 2-годишно девојче и нејзиниот 5-месечен брат пред очите на нивната мајка

  Трагедија се случила во предградијата на американскиот град Мемфис, пишува NBC. Две кучиња ги нападнале и ги убиле децата на семејството кое ги одгледувало. Повредена...

  Во следните 20 години, ОВИЕ 9 земји ќе исчезнат од лицето на Земјата – погледнете ја црната листа!

  Дали некогаш сте се запрашале како би изгледал светот доколку некои земји престанат да постојат? Дали некои земји треба да ги проголтаат другите? Многу...

  Искрена исповед на мајка од Скопје: Мамо ти ми викаш да се женам, а ние немаме ниту нов

  Ова е приказна на жена кој искрено ја раскажува својата приказна поради економската состојав во која таа а и многу други граѓани живеат многу...

  Направете го ова и сметките за вода ќе ви се намали

  Заборавете на убава топла када кога можете само да се бањате. Ова значително ја намалува сметката за вода. Сепак, можете да го направите ова...

  СТАРО ВЕРУВАЊЕ, ОДБИВАЊЕТО НА КУМСТВО СЕ СМЕТА СО ГОЛЕМ ГРЕВ: Ако го направите тоа, ве чекаат вакви последици!

  Да се ​​избере некого за кум е голема одлука, а од друга страна е многу голема одговорност кога некој ќе не избере нас за...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.