Овен

Припадниците на овој хороскопски знак најмногу ги возбудува ненадеен утрински секс и кога партнерот за време на секс ќе ги повлече за коса.

Бик

Биковите обожуваат бакнежи во врат и чоколадо. Вас ви останува да бидете креативни и пронајдете добар спој на овие две работи.

Близнаци

Брзински и оралниот секс е нешто во што Близнаците најмногу уживаат, а фетиш им се сексуалните играчки.

Рак

Емотивните Ракови најмногу сакаат допири по стомакот и градите.

Лав

Овој огнен знак обожува груб секс и комплименти. Никогаш не заборавајте да го пофалите сексуалното знаење на Лавот – тоа е неговиот најголем фетиш.

Девица

Девицата од вас ќе го крие својот најинтимен фетиш, а тоа се лисици и синџири.

Вага

Ништо нема да ја возбуди Вагата како страсни допири по задникот.

Шкорпија

Фетишот на овој хороскопски знак е секс во вода и на јавно место.

Стрелец

Предложете му било каква сексуална авантура и возбуда, која тој веднаш ќе ја прифати и ќе ви го открие својот сексуални фетиш.

Јарец

Јарците обожуваат секс на големи височини, па ако сте за тоа, однесете го на некоја планина. Ако сексот во природа не е во ваш интерес, погрижете се да сте на високо, каде и да било.

Водолија

Фетишот на Водолиите во кревет се групни и телефонски секс. Ако се впуштите во секс со Водолија слободно употребете и сексуални играчки – пријатно ќе се изненадите.

Риби

Хороскопскиот знак Риби сакаат да се снимаат за време на сексуални игри, а најмногу уживаат кога им ги допирате стапалата.