6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ЧУДО: Го изми детето со света вода и за само неколку минути прогледа – луѓето останаа без зборови

  Ова видео ќе ви ја врати вербата и надежта. Ова детенце од Словенија прогледа откако го измија со света вода.

  Во продолжение погледнете како изгледало тоа…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.