6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Чесноста на богатите и сиромашните: Ги праша дали добил на лотарија, ќе ве излуди нивната реакција (ВИДЕО)

  Ова момче остави милиони луѓе ширум светот со подотворени усти откако направи еден мал експеримент.

  Имено станува збор за момче кое е слепо  и не е сигурено дали неговото лотариско ливче е добитно, па почнува да запрашува неколку обични граѓани и неколку бездомници.

  Одговорот секако ќе ве остави без коментар, погледнете.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.