6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Фантазира ли твојот дечко за твојата најдобра другарка?

  Среќни сте бидејќи вашиот дечко одлично се согласува со вашата најдобра пријателка. Меѓутоа дали некогаш сте се запрашале како тој ја перцепира?

  Научно е докажано дека мажите во се и сешто наоѓаат извор за својата сексуална фантазија. Многу често се работи за нешта кои никогаш нема да ви паднат на памет. Како на пример твојата најдобра другарка со која одлично се согласува. Жената никогаш не би помислила дека нејзиниот сакан ја замислува нејзината најдобра другарка гола во кревет и дека често маструбира на таа секс фантазија. Но верувале или не, тоа многу често се случува. Затоа држете си ги другарките подалеку од дечкото, за секој случај.

  Најновото истражување покажало дека дури 80% од мажите фантазираат за другарките на својата девојка, но тоа никогаш не го признаваат и најчесто мудро се повлекуваат од дискусијата, особено кога жената ќе ја начне темата за секси изгледот на некоја од своите пријателки.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.