6 C
Skopje
петок, декември 8, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Татко монструм: Ја исфрли својата 5 годишна ќерка од куќата, да спие на ладното време (ВИДЕО)

  Надзорните камери во кампус во Јута снимиле момент кога таткото ја исфрлил од дома својата ќерка која има само 5 години и ја остава на ладното, па и фрла ќебе на под.

  Девојчето си легна на под и се покри со ќебето и така чекаше да се раздени, а надвор било само три степени.

  Цело време говореше „тато тато“, но тој не ја приметуваше и само отиде.

  Утрото кога ги погледна чуварите на кампусот, истрча кон нив да ја спасат.

  После ја пронашле и мајката, која во моментот на инцидентот била во посета кај поранешниот сопруг.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.