6 C
Skopje
среда, август 17, 2022

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ивана во Германија замина со последните 200 евра и 2 куфера: Сакав да пропаднам во земја од тага, а сега нашиве доле неможам да...

  Ивана Тевих е родена во Крапина. Пред помалку од две години, на 33-годишна возраст, таа почувствува голема потреба за промени. Работела во бутик скоро 12...

  Ослободете се од замор и зајакнете го мозокот: 7 намирници за подобра меморија и концентрација

  Според резултатите од една американска студија која се занимаваше со темата за стареење, се покажа дека храната богата со фолати е добра за мозокот...

  Од ова место мајката божја им дарила пород на многу жени, духовно светилиште во Македонија кое треба да го посетите

  Манастирот „Рождество на Пресвета Богородица“ или познат како е средновековен храм кој се наоѓа на 3 километри над селото Сливница во Преспа. Манастирот датира од...

  Тина била мртва 27 минути. Кога повторно се разбудила напишала три збора кои никој нема да ги заборави:

  Минатото лето Американката Тина Хајнс се бореше да ја преживее битката на нејзиниот живот. Таа е мртва (во клиничка смрт) речиси половина час! И...

  Старите жени проговорија искрено: Сакаме секс со млади момчиња – еве зошто!

  Возрасните жени проговорија искрено за нивните чувства и ни открија една голема вистина – тие повеќе сакаат да имаат секс со млади момчиња, отколку со мажи на нивна возраст.

  Во продолжение прочитајте ги нивните интимни исповеди во кои кажуваат зашто ги преферираат младите момчиња:

  • Излегувам со млади момчиња и спијам со нив зашто покрај нив се чувствувам помлада, секси и убава, за разлика од старите мажи со кои сум имала секс.
  • Мојот дечко е мојата секс играчка – толку е секси што прави да уживам во секој момент со него.
  • Мене ми одговара младо момче зашто нема многу барања, а можам и да имам целосна контрола над него.
  • Јас обожувам млади момчиња и сакам луѓето да престанат да гледаат на тоа како на нешто лошо – Не е грев!
  • Јас сум во врска со 20 годишно момче, не ме осудувајте тој прв ми се пушти. И да Ви кажам фантастично е и покрај него се чувствувам лудо и смело.
  • Го сакам мојот млад дечко бидејќи неговиот сексуален апетит не можам да престанам да го задоволувам и тоа многу ме исполнува.
  • Мојот љубен е 6 години помлад од мене и многу е нежен и внимателен кога сум јас во прашање, а тоа никогаш го немам доживеано од постар маж.
  • Јас обожувам забава и многу секс, а постарите мажи не можат да го следат моето темпо.
  • Многу ме привлекуваат младите момчиња и знам дека со нив нема да ми биде сериозна врската, уште повеќе ме возбудува неизвесноста до кога ќе им бидам интересна и привлечна, иако знам дека после ќе бидам осамена.

  Што велите Вие на ова? Прифаќате ли или не секс со помлади момчиња?

  Latest Posts

  Ивана во Германија замина со последните 200 евра и 2 куфера: Сакав да пропаднам во земја од тага, а сега нашиве доле неможам да...

  Ивана Тевих е родена во Крапина. Пред помалку од две години, на 33-годишна возраст, таа почувствува голема потреба за промени. Работела во бутик скоро 12...

  Ослободете се од замор и зајакнете го мозокот: 7 намирници за подобра меморија и концентрација

  Според резултатите од една американска студија која се занимаваше со темата за стареење, се покажа дека храната богата со фолати е добра за мозокот...

  Од ова место мајката божја им дарила пород на многу жени, духовно светилиште во Македонија кое треба да го посетите

  Манастирот „Рождество на Пресвета Богородица“ или познат како е средновековен храм кој се наоѓа на 3 километри над селото Сливница во Преспа. Манастирот датира од...

  Тина била мртва 27 минути. Кога повторно се разбудила напишала три збора кои никој нема да ги заборави:

  Минатото лето Американката Тина Хајнс се бореше да ја преживее битката на нејзиниот живот. Таа е мртва (во клиничка смрт) речиси половина час! И...

  АКТУЕЛНО

  Печалбарска сцена што го расплака целиот Балкан: Се збогуваат на автобуска станица, тој заминува без неа и детето …

  Фотографијата од младиот брачен пар што се разделува на автобуската станица во Тузла за кратко време ги запали социјалните мрежи и предизвика коментари полни...

  Бидете внимателни со вашите сметки во Грција! Лажат (ФОТО)

  Балканка решила да ги предупреди нашите граѓани за шеми кои се прават во рестораните во соседна Грција. Таа прецизира дека кога им дале забелешка...

  Татkото бил „презафатен“ со мобилниот за да го погледне синот – 2 минути подоцна ја сфатил својата грешка

  Технологијата ни даде неверојатни можности за комуникација кои беа научна фантастика со децении. Технологијата, а особено телефоните, не поврза и не раздели повеќе од...

  Мајката го оставила момчето (3) на гробишта, но Господ се погрижил за него

  Бог е секогаш со нас. Тој нè чува и бдее над сите околу нас. Така тој се грижел за 3-годишно момче кое мајка му,...

  (ЦЕЛА ПРОЦЕДУРА) Бугарски пасош: Трендот не запира, како најлесно до него?

  Не запира бранот на граѓани кои речиси секојдневно се упатуваат кон соседна Бугарија . Причината-бугарски пасош. Бројките рушат рекорди а источниот регион и градот Делчево и...

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.