6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Старите жени проговорија искрено: Сакаме секс со млади момчиња – еве зошто!

  Возрасните жени проговорија искрено за нивните чувства и ни открија една голема вистина – тие повеќе сакаат да имаат секс со млади момчиња, отколку со мажи на нивна возраст.

  Во продолжение прочитајте ги нивните интимни исповеди во кои кажуваат зашто ги преферираат младите момчиња:

  • Излегувам со млади момчиња и спијам со нив зашто покрај нив се чувствувам помлада, секси и убава, за разлика од старите мажи со кои сум имала секс.
  • Мојот дечко е мојата секс играчка – толку е секси што прави да уживам во секој момент со него.
  • Мене ми одговара младо момче зашто нема многу барања, а можам и да имам целосна контрола над него.
  • Јас обожувам млади момчиња и сакам луѓето да престанат да гледаат на тоа како на нешто лошо – Не е грев!
  • Јас сум во врска со 20 годишно момче, не ме осудувајте тој прв ми се пушти. И да Ви кажам фантастично е и покрај него се чувствувам лудо и смело.
  • Го сакам мојот млад дечко бидејќи неговиот сексуален апетит не можам да престанам да го задоволувам и тоа многу ме исполнува.
  • Мојот љубен е 6 години помлад од мене и многу е нежен и внимателен кога сум јас во прашање, а тоа никогаш го немам доживеано од постар маж.
  • Јас обожувам забава и многу секс, а постарите мажи не можат да го следат моето темпо.
  • Многу ме привлекуваат младите момчиња и знам дека со нив нема да ми биде сериозна врската, уште повеќе ме возбудува неизвесноста до кога ќе им бидам интересна и привлечна, иако знам дека после ќе бидам осамена.

  Што велите Вие на ова? Прифаќате ли или не секс со помлади момчиња?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.