6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Стави газа на испуканите пети и остави преку ноќ, кога ќе го видите резултатот ќе пробате и вие

  Летото е идеално време за отворени обувки и сандали, но испуканите пети се најголем кошмар на сите. Сепак постои едноставно решение.

  Изронете 10 таблети андол или аспирин, и промешајте во 250 милилитри алкохол од 70 проценти. Потопете газа во направената смеса,па оставете да отстои два дена.

  Нанесете на петите, и со проѕирна фолија завиткајте ги нозете и оставете преку ноќ.

  Резултатот ќе ве воодушеви.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.