6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Спектакуларнo ВИДЕO: Погледнете колку ефективно му се одмаздија на дрско паркиран возач

  Тие смислиле необичен начин да му се одмаздат на дрзок возач. Специјалниот метод е дело на жителите на градот Северодвинск – нивното видео за тоа како му одржале лекција на возач кој не се придржува кон другите, е погледнат милиони пати во TikTok, пренесуваат светските медиуми.

  Во овој случај, возачот со својот автомобил го блокирал излезот од гаражата. Жртвите на акцијата смислиле необичен план за одмазда и го извеле пред камера.

  Операцијата била следна: на лице место бил повикан шлепер и со негова помош автомобилот кој го блокирал влезот во гаражата бил поставен на покривот од гаражата.

  Никој не може да влезе или излезе од гаражата“, вели еден од авторите на видеото. „Сега ќе го извадиме автомобилот малку и ќе му дозволиме да го земе и да го остави како што сака.

  Очигледно, актуелноста на ситуацијата и генијалноста на жителите на Северодвинск беа ценети од многумина: видеото што го направија се појави на мрежата и собра огромен број прегледи.

  Линк од видеото на тик-ток ТУКА

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.