6 C
Skopje
понеделник, декември 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Со овој напиток детоксирајте го своето тело од токсините, без да одите на лекар

  Проблемите со варењето најчесто се јавува поради храната која ја јадеме.

  Поради тоа сите треба здраво да се храниме и често да пиеме јогурт или кефир кои има пробиотичко дејство.

  Сега ќе ви покажеме на кој начин можете да ги решите  проблемите со варењето или ако имате проблем со запек. Овој природен лек ќе ви помогне кај тие проблеми. Ќе се прочисти вашиот организам и ќе се чуствувате подобро

  Потребни состојки:

  • Едно јаболко
  • 2 лажици ленени семки
  • 1 лажица мед
  • една чаша вода

  Ова ставете го во блендер и напијте се наутро на празен стомак. Покрај тоа здраво хранете се и пијте доста вода. Ова ќе ви помогне при тегобите, а и многу е здраво.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.