6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Поранешната сопругата на Тоти без градник и гаќички на себе – кога ќе ја видите во оваа поза ќе ви стане јасно зошто е најпосакувана жена во Италија (ФОТО)

  Сопругата на италијанската фудбалска легенда Франческо Тоти, Илари Бласи, сјаеше на балконот на еден ресторан во Рим.

  Фотографиите кои се појавија во јавност ги возбудија мажите ширум светот затоа што сопругата на Тоти се наоѓа во црн фустан, но на себе не носи долна облека.

  Тоти со поранешната манекенка има три деца, а таа повторно покажа дека годините се само бројка и дека е една од најзгодните жени во Италија.

  Со оглед на тоа дека во години е со брак со легендата на Рома, таа често се наоѓа во медиумите и е многу популарна, а препознатлива е и по нејзините интересни модни комбинации кои никого не оставаат рамнодушен.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.