6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Симнете 6 килограми за една недела со кисело млеко или јогурт!

  Доколку сакате брзо да станете во форма, ви нудиме совршена диета. За 7 дена отстранувате 4-6 кг!

  Ве предупредуваме тоа да не го правите подолго или премногу често. Два месеци е доволно. А принципот е како што следува:

  1, 2, 3 ДЕН – Јадете кисело млеко!

  Првите три дена можете да јадете кисело млеко кога и колку што сакате. Кон тоа можете да додадете друга храна (1, 2, 3 ден). Можете да додадете варен ориз или варени компири во вашето мени. Постепено се зголемува исхраната и се додаваат други производи.

  4, 5, 6 ДЕН – Освен јогурт, можете исто така да имате пилешки филети!

  Пилешки во чорба, варено или печено – подгответе го како што вие сакате. За луксуз, додадете малку свеж зеленчук.

  Нема газирани пијалоци! Од алкохолот може само да биде бело вино и не повеќе од 1 чаша. (може да се пие само 4ти, 5ти и 6ти ден).

  7 ДЕН – На седмиот ден, не додавајте нова храна!

  Седмиот ден се јаде само јогурт и овошје. Само без банани и грозје. Може да испиете и една чаша вино.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.