6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Руски и кинески исцелители лекуваат вака: Исечете фолија и спасете се од најболниот проблем

  Руските и кинеските исцелители откриваат лек од кујната кој чини многу евтино, а решава голема мака.

  Се работи за фолијата која има голема примена и надвор од кујна. Земете парче алуминиумска фолија и замотајте ја на болното место на телото, болното грло, место каде ве боли коска, зглоб, особено ако патите од реума.

  Вака завиткана држете ја 10 до 12 часа, а топлината ќе си го направи своето и болката ќе исчезне.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.