6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Решете го проблемот со надуеност и гасови: Само една лажица дневно за здрав стомак

  Надуеноста и гасовите создаваат болки во стомакот и предизвикуваат непријатно чувство, но еве како да го решите овој проблем:

  Решението се крие во јаболковиот оцет кој во себе содржи клучна киселина за здраво варење и работа на цревата.

  Доколку имате надуен стомак помешајте две лажици јаболков оцет во чаша врела вода и пијте го ова секој ден.

  Експертите истакнуваат дека јаболковиот оцет може да го решипроблемот со науденоста која е предизвикана и од труење со храна, но за секој случај пред конзумирање на овој природен лек посоветувајте се со лекар.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.