6 C
Skopje
среда, јуни 12, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Резултатите ги оставиле докторите без текст: За 5 дена ни трага од болеста благодарејќи на овој напиток

  Дијабетисот е болест од која заболуваат и помлади и постари лица. Најчеста причина е стресот, а покрај него  неправилната исхрана. Со дебелината се зголемува и ризикот од добивање дијабетис.

  Ниедна терапија нема да ви помогне доколку не се храните здраво. Треба често да ги проверувате тспалата, бидејќи тие се многу чувствителни.

  Ви претставуваме природен лек кој ќе ви помогне да го регулирате нивото на шеќерот во крвта, ќе помогне да го зајакнете имунитетот, да го исчистите организмот, да го зајакнете видот и да ги убиете канцерогените клетки.

  Потребни состојќи: 

  • 3 шаки спанаќ
  • 2 моркови
  • 1 зелена јаболка
  • 2 стапчиња целер

  Измијте ги состојките, а од јаболката отстранете ги семките. Ставете ги во бледнер, а добиената смеса пијте ја наутро, на празен стомак.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.