6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  По руски рецепт – потполно природен рецепт кој го раствора тромбот и лечи проширени вени

  Руски рецепт за каша која раствора тромб се препорачува на сите кои имаат проблем со воспаление на површинските вени и патат од проширени вени.

  Се што ви е потребно да ја направите оваа каша е 250 грама лук и 15 лимони.

  Сомелете го лукот во блендер и потоа додадете измиени лимони со кора и блендирајте се заедно. Се добро измешајте и сипете во стаклена тегла. Теглата немојте да ја затворате со капак, туку прекријте ја со газа.

  Пијте една лажица дневно од оваа смеса со чаша топла вода.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.