6 C
Skopje
сабота, декември 9, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Погледнете како изгледа телото на пушач одвнатре (ВИДЕО)

  Дискусијата за тоа дали да се пуши на јавни места во Македонија се случува долго време. Поддржувачите од двете страни се во голем број.

  Ако сте пушач и сакате да дознаете колку навистина се штетни цигарите, треба да го видите ова.

  Ќе ви претставиме ВИДЕО во кое ќе имате можност да разберете што се случува со вашето тело поради никотинот и други штетни состојки во цигарите.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.