6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Пијте го ова пред спиење: Се што сте јаделе во текот на денот ќе „испари“ преку ноќ

  Ако го испиете овој напиток пред спиење, сите штетни токсии од вашиот организам ќе бидат елиминирани.

  Оваа смеса помага и при лечење на дијабетис, висок притисок и кардиоваскуларни болести.

  Потребно ви е :

  • 1 лимон
  • 1 рака магданос
  • 1 лажица изрендан ѓумбир
  • 2 лажица оцет
  • 1 стапче цимет или 1 лажица цимет во прав
  • пола литро вода

  Измешајте ги сите состојки, ставете во блендер, па напитокот конзумирајте го навечер пред спиење, а анутро ќе се разбудите полесни.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.