6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Петте најчести причини зошто жените изневеруваат

  Носењето на чорапи за време на секс и валканите зборови во креветот се две од причините кои ги тераат жените да го изневеруваат сопругот.

  Недостатокот на џентламенство (извлекувањето од собата ноќе), нарциси (повеќе се сакаат себе, од партнерот) и недостатокот на добар секс се меѓу лошите навики кои ги тераат жените да изневеруваат.

  Околу 65% од испитаниците рекле дека не би изневерувале, ако мажот до нив не ги прави овие неправилности во спалната соба.

  81% од дамите изјавиле дека имаат тенденција повеќе да прават експерименти во сексот со вонбрачни партнер, отколку со својот сопруг.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.