6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Отишла на викенд патување без сопругот: Кога се вратила во куќата ја чекала неочекувана глетка (ВИДЕО)

  Доста жени обожаваат изненадувања, посебно кога тие доаѓаат од страна на нивните партнери.

  Баш тоа го доживеа Кејт Бојер, која отишла надвор од градот за време на викендот, додека нејзиниот сопруг Мајлс останал дома и одлучил да реновира една нивните соби во нивните куќа.

  Откако ставил нов паркет, неговите деца повторно влегле во собата и играа на разни начини, од балет до хип хоп танци. Потоа ја искречи собата во многу светла боја и после тоа го внесе мебелот.

  На крај, кога се врати Кејт од пат и ја погледна собата почна да плаче од среќа.

  Source: Husband Pulls Off Surprise Bedroom Makeover by MilesBoyer

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.