6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Од 330 килограми,само со секс изгубила 13 килограми

  Полин Потер која има 47 години е првата Американка која со 330 килограми  влезе во Гинисовата книга на рекорди како најдебела жена во светот, денеска  тврди дека нашла безболна диета со која лесно ги симнува килограмите.

  Полин почнала со прејадување кога се развела од сопругот Алекс. На себе ставала по 10 000 калории на ден. Сепак, на помош дошол нејзиниот поранешен сопруг кој се возбудувал на дебелината на неговата поранешна сопруга, па тие одлучиле да ја разбудат старата страст.

  Двојката тврди дека сега имаат маратонски секс кој и помага на Полин во намалување на килограмите. Тие тврдат дека имаат секс по седум пати на ден, но нагласуваат дека има денови и кога прават пауза. Полин се пофалила дека со секс успеала да намали 13. „ Јас не можам премногу да мрдам во кревет, но успевам да согорам по 500 калории за време на сексот. Прекрасно е кога ќе ги поврзете задоволство и диетата која ви помага да се ослободите од вишокот на килограми“ изјавила Полин, чија нога тежи речиси колку и нејзиниот поранешен сопруг Алекс.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.