6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  На девојка и се појави ова на грбот, а кога докторката направи рез дозна страшна вистина (ВИДЕО)

  Веројатно веќе сите ја знаете докторката Сандра Ли. Таа досега имала над 1.000 зафати, но кога дојде оваа жена беше нешто друго.

  Жената мислела дека има само митесер, но потоа Сандра востановила дека таа има кератин циста.

  Цистата е округла и изгледа како црна точка. А потоа докторката го зема својот алат и тргна да работи.

  Направи еден мал рез, а погледнете како тоа изгледаше:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.