6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Облекол заштитно одело и дозволил анаконда жив да го проголта, но потоа работите тргнале на лошо

  Неверојатно е како некои луѓе го ставаат својот живот во опасност и тоа во име на науката.

  Маж облечен во заштитно одело осмислено за да го заштити од смрт, одлучил да види како изгледа кога ќе ве проголта анаконда.

  На овој луд потег се одлучил Паул Росоли, а целиот случај го снимала екипа на популарната телевизија Дискавери.

  Погледнете како се завршило:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.