6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Неочекувано изненадување од починатиот татко

  Тинејџерот од Мичиган, Џонатан Кроу пред два месеци го загуби својот татко.

  Пред некој ден Џонатан наполни 16 години и најголемото роденденско изненадување стигна токму од неговиот починат татко.

  Џонатан бил вљубеник во музиката, па татко му решил да му подготви гитара, како изненадување за 16-от роденден.

  – Дента го земав брат ми од училиште и му ставив превез преку очите. Отидовме во музичкиот центар каде го доби изненадувањето со порака: „Среќен роденден пријателу. Твојот татко е многу горд на тебе, напиша сестра на Џонатан, Чендлер на Фејсбук, објавувајќи ја приказната.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.