6 C
Skopje
петок, март 1, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Му рекле да се слика со филтри за да биде поубав – погледнете што направил

  Запозавањето нови луѓе и наоѓањето љубов може да биде доста тешко.

  Глен Ембри објави на Фејсбук сет смешни фотографии кои изненадија многу интернет корисници. Како што вели, некој му рекол дека дамите ќе го сметаат за попривлечен ако објавува слики со филтри.

  Глен ги натера сите свои пријатели на Фејсбук да се смеат на оваа шега, но и многу други бидејќи фотографиите наскоро станаа вирални.

   

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.