6 C
Skopje
петок, декември 8, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Многумина имаат вакви црвени точки на телото – конечно откриено што значат и дали се канцерогени

  Многумина на своето тело ги имаат овие црвени точки, за кои се плашат дека се канцерогени.

  Најчесто, се појавуваат кај лица над 40. години, но сепак според најновите истражувања, нема потреба за грижа.

  Овие црвени точки изгледаат како младежи, но се всушност капиларни дилатации, и се слични на проширени вени.

  Овие точки канцерогени, па не грижете се околу нив, но сепак не ги фаќајте.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.