6 C
Skopje
недела, септември 25, 2022

Видео: Ставете го ова во чевлите на леденото време – веќе нема да пропуштат вода

Надвор температурите се длабоко под нулата, а се најавува уште поледен бран. Токму поради тоа, овој трик супер ќе ви користи. Ако немате водоотпорни чизми...
More

  МАРКЕТИНГ

  • Сите банери се појавуваат и на насловна страна и на статија
  • Во цената за закупување на рекламниот простор,  не спаѓа и изработката на рекламниот банер
  • Резервирањето на рекламен простор се врши  однапред 3 дена пред објавувањето на рекламата
  • Доставувањето на рекламниот банер мора да биде  минимум 1 ден пред објавувањето.
  • Цените се во евра и без вклучен ДДВ
  • Цена за објавување на ПР текст – 20 евра
  • Цените за политичко рекламирање се дуплираат.