6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Кобра го блокираше патот, а потоа се случи нешто невидено (ВИДЕО)

  Кралска кобра претставува синоним за опасност.  Во овој случај кобрата направи повеќе јавна нелагодност.

  Го блокираше сообраќајот и беше наизглед спремна за борба. Но, потоа се појави нејзиниот непријател – мунгосот.

  Погледнете што се случуваше:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.