6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  За седум дена облеката ќе ви биде голема ако го пиете овој чај трипати дневно

  Летото е зад нас, а сите оние кои досега не успеаја да се ослободат од вишокот килограми, можат да се обидат со овој едноставен, но многу ефикасен напиток кој одлично се покажал за топење на масните наслаги и намалување на вишокот килограми.

  Благодарение на состојките овој чај совршено го согорува масните наслаги особено оние на стомакот, бутовите и задни-кот. Воедно, тој ги забрзува метаболитичките процеси во организмот, ја подобрува дигестијата и доколку редовно се консумира, веќе за седум дена може да се забележат одлични резултати.

  Потребни состојки: зелен чај, цимет и ловоров лист.
  Постапка: Сварете 800 мл вода, а потоа тргнете го тенџерето на страна и додајте стапче цимет, 4 ловорови листови и една лажица зелен чај во прав. Зелениот чај е најдобро да го купите од аптека или продавница за здрава храна, од проверен производител.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.