6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Запознајте го Нарни, мачорот со две лица

  Запознајте го Нарни, најпознатиот мачор со две лица. Нарни е британски мачор, кој е особено интересен бидејќи неговото лице од едната страна е сиво, а од другата страна – црно.

  Неговиот лик го прават уште поубав неговите две изразито сини очи.

  Овој мачор има профил на „Инстаграм“, каде што многумина се одушевени од неговиот несекојдневен изглед. Неговите  следачи на „Инстаграм“ коментираат дека станува збор за најубавиот мачор кој некогаш ги виделе.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.