6 C
Skopje
сабота, мај 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Делува како да сте изморени но се симптоми за опасна болест – За ова итно на лекар

  Ракот на белите дробови за жал е болест која се распространува, а ова се најчестите симптоми за почетокот на опасната состојба.

  Се губат килограми нагло – Ова се случува нагло и без промени во исхраната. Ова се случува зошто туморот кој се шири произведува протеини кои на телото му кажуваат да губи килограми.

  Тука се и постојаната и болна кашлица, долготрајна, во краен случај и со крвави траги при искашлување.

  Хронични инфекции, постојан умор, слабост во мускулите се дел од симптомите. За овие проблеми итно се оди на лекар.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.