6 C
Skopje
недела, февруари 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО што го обиколи светот: Свештеник на крштевка истепа дете!

  Шокантно видео од свештеник како му удира шлаканица на бебе на крштевка го обиколи светот. Не е познато каде е снимено видеото, но може да се чуе дека свештеникот зборува на француски јазик.

  На видеото се гледа како детето плаче, а свештеникот се обидува да го смири и бидејќи не успева, насилно му ја фаќа главата, а во еден момент му удира и шлаканица.

  По ова, мажот во просторијата, кој најверојатно е татко на детето, насилно го одзема детето од рацете на свештеникот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.