6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Ставила вода во увото на својот маж – нема да верувате што излезе од него

  Австралија е местото каде што живеат единствени и најопасни суштества на нашата планета. На тој континент се наоѓаат голем број смртоносни животни, како и оние помалку опасните.

  Еден човек имал чудно чувство во увото и веднаш се посомневал дека внатре му се вовлекла некаква бубачка. Ја повикал својата сопруга за да му помогне да ја извад, а таа тоа го сторила со помош на вода.

  Погледнете што му излегло од увото:

  Spider crawls from man’s ear by ludodobola

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.