6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Слушнале звук кој доаѓа од водоводната цевка и почнале да копаат

  Семејство од Мичиген, градело куќа, кога во близина на плацот од водоводната цевка се слушнал немобичен звук.

  Звукот многу потсетувал на детски плач, но цевката била многу мала за да собере дете внатре, кога погледнале внатре веднаш повикале помош.

  Погледнете што имало во цевката:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.