6 C
Skopje
недела, јуни 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Случаен минувач сними страшен момент кога мостот почна да се наведнува, возачот на автобусот ја игнорираше забраната

  Некој би рекол дека вакво нешто може да се случи само во филмови, но подолу ќе видите шокантна снимка објавена од еден од луѓето што бил во близина на мостот.

  Возачот на автобусот целосно ја игнорираше забраната или предупредувањето напишано на мостот и едноставно отиде до мостот, кој не е наменет за камиони и автобуси.

  Од почетокот беше јасно дека ситуацијата ќе биде напната. Мостот почна опасно да се наведнува, а најлошото беше кога автобусот беше на средината од мостот … Погледнете што се случи:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.