6 C
Skopje
петок, декември 8, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Поставил камера во спалната соба, но останал без текст кога ја видел снимката

  Индиец кој веќе 7 години е во брак со својата сопруга, сакал да ја провери нејзината злонамерност, односно да види како таа го малтретира неговото семејство.

  За да се увери во таа вистина, поставил камера во спалната соба. По 7 дена, забележал стравична сцена во која неговата сопруга ја тепа неговата мајка, обидувајќи се да ја задави.

  Жената на видеото не се брани, а причината за тоа е непозната.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.